televizní antény 
plzeň plzen

Antény Plzeň

televizní antény 
plzeň

Proč satelit?

- nedostupnost v DVB-T síti (německé, anglické, francouzské, intalské, vietnamské, ruské, ukrajinské, polské a další)
- tam, kde není dostupnost některých DVB-T multiplexů nebo tyto programy kostičkují tak, že není možné ani s nejlepší anténou získat kvalitní příjem.

televizní antény 
plzeň plzen

Příjem televizního signálu

Vždy záleží na konkrétním umístění objektu vzhledem k vysílačům a síle a kvalitě signálu jednotlivých multiplexů v místě instalace. Ve většině případů lze pozemní digitální signál naladit na klasickou UHF televizní anténu. V oblastech se slabým signálem používáme výhradně kvalitní antény s co nejvyšším decibelovým ziskem a nejnižším šumovým číslem.

V současné době se vysílá z vysílače Krašov a Košutka, takže příjem z těchto dvou vysílačů se v Plzni realizuje jednou anténou, neboť jsou vysílače v jednom směru. Příjem signálu na západ a sever od Plzně většinou vyžaduje instalaci dvou antén, které se sloučí laditelným zesilovačem se dvěma UHF vstupy, případně ještě doplněno o LTE filtr.

anteny plzen
anteny plzen
satelity plzen

Satelitní příjem

Dále provádíme montáže a instalace satelitních parabol. Satelitní příjem je realizován ze tří důvodů:
1. Rozšířená programová nabídka - pro diváky, kterým nestačí programy přijímané ze společné televizní antény - placené programy
2. Potřeba sledovat slovenské nebo jiné zahraničné programy (německé, anglické, francouzské, intalské, vietnamské, ruské, ukrajinské, polské a další)
3. Špatný příjem signálu z pozemního vysílání - tam, kde není dostupnost některých multiplexů nebo tyto programy kostičkují tak, že není možné ani s nejlepší anténou získat kvalitní příjem.

mapa
kontakt

Kontakt

Centrum satelitů
Bc. Jan Bidlo
602 352 498
info@anteny-plzen.cz
Partyzánská 25
312 00 Plzeň
IČ 87150671
CZ8011192057

kontakt